SIKÇA SORULAN SORULAR

Balkan Meyhanesi demektir.
Balkan Kafana, Balkan mutfaklarından çok özel yemekleri, tatlıları ve özelikkle mezeleri farklı zevklere hitap eden eşsiz sunumlarıyla birleştiriyor. Misafirlerimiz sabah kahvaltılarında elde açma Boşnak börekleri ile öğlen ve akşam yemeklerinde bize özgü Balkan köfte spesiyalleri, ilerleyen saatlerde Balkan mezeleri ile canlı müzik eşliğinde eşsiz aile ortamıyla misafirlerini ağarlamaktayız.
Balkan Kafana’da özel günler, kutlamalar, doğum günü organizasyonları ya da iş toplantıları için günün her saati keyifli ve kusursuz zaman geçirmeniz amacıyla hizmet vermekteyiz.
Balkan Kafana' da keyifli zaman geçirmeniz için ve eşsiz serpme kahvaltı rezervasyon sistemi ile hizmet sunmaktadır. Sizleri bekletmemek ve mükemmel hizmet sunmak amacında olan Balkan Kafana, rezervasyon bilgileriniz doğrultusunda ön hazırlık yaparak memnuniyetinizi sağlamaktadır. Balkan Kafana'da keyifli zaman ve eşsiz lezzetleri tatmak için telefon, web sitesi ve sosyal medya adreslerimizden rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.
İstanbul'un uluslararası standartlarında olan tek mavi bayraklı plajın önünde yer almaktayız.